Kto je výrobcom umývadla?

Spoločnosť ENVIRO - EUROPE s.r.o., Košariská 215, 906 15 Košariská. Celý proces výroby umývadla je realizovaný na Slovensku. 

Ako rýchlo viete umývadlo vyrobiť? 

Bežne umývadlá dodávame do 14 dní. Rýchlosť dodania je ale závislá na požiadavkách klienta.

Z čoho je umývadlo vyrobené? 

Jedná sa o masívne drevené umývadlo. Druh dreva je použitý podľa požiadaviek klienta. (nepoužívame žiadnu drevotriesku, piliny alebo náhradu dreva)

Z čoho je povrch umývadla?

Povrch umývadla, ako aj celé umývadlo je z masívneho dreva a je chránený 5 násobne lakovanou ochrannou vrstvou. Používaný lak je zdravotne nezávadný pre bežné používanie. 

Čo potrebujem na inštaláciu umývadla? 

Nie je treba nič špeciálne. Umývadlo sa inštaluje na bežné uchytenie ako každé iné umývadlo. Inštaláciu zvládne bežný inštalatér. 

Ako sa starať o umývadlo? 

Nedoporučujeme používať prípravky s obsahom abrazívnych látok, detergenty a prípravky na báze alkoholu a organických rozpúšťadiel. Tiež nedoporučujeme používať drôtené alebo iné kefy, práškové alebo pastové čistiace prostriedky. Inak je starostlivosť bežná ako o každé iné umývadlo.

Aká je životnosť umývadla? 

Životnosť umývadla minimálne 15 rokov a pri správnej starostlivosti je v podstate neobmedzená (ako pri starých lakovaných nábytkoch).

Ako a kam mi viete umývadlo doručiť?

Umývadlo Vám vieme zdarma doručiť do týchto krajín: Slovensko, Maďarsko, Rakúsko, Slovinsko, Rumunsko, Chorvátsko, Česká republika, Poľsko, Nemecko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Lichtenštajnsko, Bulharsko, Švajčiarsko, Dánsko, Francúzsko, San Marino, Vatikán, Taliansko, Veľká Británia, Monako, Írsko, Litva, Lotyšsko, Španielsko, Švédsko, Estonsko, Turecko, Malta, Nórsko, Grécko, Andorra, Gibraltar, Portugalsko, Fínsko a Cyprus.

Iné krajiny len po vzájomnej dohode a za príplatok v závislosti od lokality.

Viete mi vyrobiť umývadlo úplne na mieru? 

Áno, po dohode vieme umývadlo prispôsobiť tvarovo, rozmerovo, použiť vybrané drevo alebo farbu. 

Je možné umývadlá niekde vidieť na živo? 

Áno, umývadlá sú k dispozícií v showroome spoločnosti Sanika v Trenčíne.